138 | JÍDELNA
KUBÍČEK Jánuš (1921 - 1993)
- hammer price: 500 CZK
final price: 500 CZK
23.4., 18:58 12129 500 CZK 23.4., 19:22 12129 500 CZK Barevná litografie, 200 x 155 mm, volný list, datace 1952, signováno vpravo dole Kubíček 1952.